Serviste Mükemmellik! General Electric Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

General Electric Orijinal Yedek Parça Servisi

Serviste Mükemmellik, En İyi Fiyat Garantisi

Yetkili Servis Çağırın, Paranızı ve Zamanınızı Boşa Harcamayın! Sahte Servis Mağduru Olmayın!

25

Yıllık Sektörel Deneyim

10

Servis Araç Filosu

85000

Mutlu Müşteri

General Electric Yedek Parca 1

Uzmanlar Uyarıyor - Sahte Servislere Dikkat!

Yetkili Servis Dışında Hizmet Almayın

General Electric Yedek Parça ve Aksesuar Servisi

İstanbul'un Tüm Semtlerine Servis Hizmeti

Aynı Gün Çözüm & Orijinal Yedek Parça

General Electric Yetkili Servis Merkezi – Orijinal Yedek Parça & Aksesuar

General Electric marka buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, fırın, ocak ve davlumbazlar ile klimalarınız için bakım ve onarımda ihtiyaç duyulan yedek parçaları %100 orijinal ve modeline uygun şekilde kullanıyor, sağlığınızı ve güvenliğinizi tehlikeye atmıyoruz!

General Electric Aksesuar

Talep Oluşturun

Buzdolabı, klima ve ankastreleriniz için arıza ve bakım talebi oluşturun, aynı gün servis hizmeti almanın ayrıcalığını yaşayın.

Servis Hizmeti Al »
General Electric Yedek Parca Servisi

Tespit ve Analiz Yapalım

Yerinde incelemelerle General Electric ürünlerinizin bakım ve onarım süreçleri için gerekli yedek parça ve aksesuarları belirleyelim.

Uzmanına Sor »
General Electric Yedek Parca Servis

Zamanında Temin Edelim

Taahhüt ettiğimiz tarihte %100 orijinal yedek parçalarınızı temin ederek servis ve bakım hizmetlerimizi tamamlayalım.

Hizmet Fiyatlarını Öğren »

İşi Ustasına Bırakın!

25 yıllık deneyim ve profesyonellikle %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak General Electric Klima yedek parça hizmetlerinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz!

Neden Biz? - General Electric Yedek Parça Servisi

Yaşam alanlarınızda kesintisiz konfor için General Electric buzdolabı, klima ve ankastrelerin bakım ve onarımında uzman kadromuz, uluslararası standartlarda servis uygulamalarımız, geniş yedek parça ağımız, dilediğiniz an ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ve garantili hizmetlerimizle yanınızdayız!

25 Yıllık Deneyim

General Electric servis hizmetlerinde 25 yılı aşkın sektörel deneyim ve uzmanlık, gelişim odaklı ve yenilikçi yetkili servis kadrosu.

10 Araç Filosu

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası tüm semtleri için servis ağı ve geniş araç filosuyla aynı gün servis hizmeti, kesintisiz konfor.

Güler Yüzlü Hizmet

Müşteri memnuniyeti odaklı, iletişim gücü kuvvetli, anlayışlı ve pratik çözümler üreten, güler yüzlü General Electric servisi.

General Electric Servisi 1

Eğitimli Personel

Sektörün ve servis teknolojilerinin yeniliklerine ayak uyduran, kendini sürekli geliştiren, alanında uzman ve deneyimli teknik ekip.

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Arıza taleplerinin alınması ile servis sürecini başlatan, kısa sürede adresinize gelerek yerinde hizmet veren General Electric servisi.

Kredi Kartıyla Ödeme

Kaliteli fiyat politikasına ek olarak kolay ödeme seçenekleri, General Electric servis hizmetlerinde kredi kartıyla ödeme avantajı.

General Elecric Servis

Zengin Yedek Parça ve Aksesuar

Orijinal Yedek Parça Servisimizle General Electric Güvencesi Yanınızda!

Bilgi Al
General Electric Servisleri 1

General Electric Buzdolabı Yedek Parça

General Electric buzdolabınız arızalandıysa yetkili servis hizmetleri yanı başınızda! Bakım ve onarımda ihtiyaç duyulan yedek parçaları en kısa sürede temin ediyoruz.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası geniş yedek parça ağımız sayesinde General Electric buzdolaplarınızın bakım ve tamirinde gerekli olacak yedek parçaları ya da zamanla bozulan parçalarını güvenli ve hızlı bir şekilde sağlayarak konforunuzun aksamasını önlüyoruz.

Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan servis hizmet standartlarımızla klima arıza ve onarım taleplerinize anında çözüm sunuyoruz…

Buzdolabı Servis Kaydı Oluştur

General Electric Klima Yedek Parça

General Electric klima yetkili servis güvencesi ve %100 orijinal yedek parça garantisiyle klimalarınızı ilk günkü performanslarına ulaştırıyoruz!

İç – dış ünite fan motorundan kapasitöre, elektronik karttan toz filtresine kadar klimanızın tasarruflu ve sorunsuz çalışmasını sağlayacak yedek parçaları global servis ağımızla temin ediyor, bakım ve onarımlarını uzman teknisyenlerimizle yapıyoruz.

General Electric orijinal yedek parça hizmetiyle klimanızı ekstra enerji harcamaktan kurtarıyor, fatura maliyetlerini azaltırken verimliliğini arttırıyoruz.

Klima Servis Kaydı Oluştur
General Electric Yetkili Servis 3
General Electric Yetkili Servisi 1

General Electric Ankastre Yedek Parça

General Electric orijinal yedek parça servisi ankastre ev eşyalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz çalışmasına destek oluyor!

Geniş araç filomuz ve keşif ekiplerimizle ocak, fırın ve davlumbazlarınızın arızalarını tespit ediyor, gerekli yedek parçaları %100 uyumlu ve orijinal olacak şekilde temin ederek bakım ve onarım uygulamalarımızı en kısa sürede tamamlıyoruz. Sizlere ise konforun tadını çıkarmak kalıyor.

Unutmayın, orijinal yedek parça kullanılmadan yapılan onarımlar eşyalarınızın verimini ve ömrünü azaltır! General Electric yetkili servis kalitesinden şaşmayın!

Ankastre Servis Kaydı Oluştur

Referanslarımız – General Electric Yetkili Servis Kurumsal Partnerler

Türkiye’nin önde gelen markaları bakım, onarım, montaj, yedek parça – aksesuar hizmetlerinde General Electric Yetkili Servis Merkezini tercih etti. Siz de ailemize katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Sıkça Sorulan Sorular

General Electric yedek parça ücretleri; servis ekiplerinin yapacağı inceleme sonucunda beyaz eşya, klima ve ankastre eşyalarınızdaki arızanın şiddetine ve türüne, hangi yedek parçaların kullanılacağına, beyaz eşya, klima ve ankastre eşyanız için bakım ve montaj gibi farklı servis hizmetlerinin gerekli olup olmayacağına göre belirlenmektedir. General Electric yedek parça ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle iletişime geçerek servis talebinizi oluşturabilirsiniz.

General Electric yedek parça servis merkezi olarak Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Florya, Yenibosna, Şirinevler, Bağcılar, Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Merter, Topkapı, Eyüp, Bayrampaşa, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Fatih, Gaziosmanpaşa, Beyoğlu, Beşiktaş, Taksim, Osmanbey, Nişantaşı, Gayrettepe, Levent, Etiler, Şişli, Kağıthane, Halkalı, Sarıyer, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir, Acıbadem, Kartal, Pendik, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe semtleri başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

General Electric yetkili servis merkezi olarak General Electric marka buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve klima gibi beyaz eşya, ankastre ve iklimlendirme aletleri için bakım ve onarımda %100 orijinal yedek parça hizmeti sunmaktayız.

General Electric bakım ücretleri; bakımı yapılacak beyaz eşya, klima ve ankastre eşyalarınızın sayısına, ne kadar sıklıkta bakım yaptırdığınıza, bakım için kullanılacak ekstra malzeme ve ekipmana, beyaz eşya, klima ve ankastrelerde bakım sırasında değiştirilmesi gereken parçaların maliyetlerine, ekstra talep ve beklentilerinize göre belirlenmektedir. General Electric bakım ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

General Electric montaj ücretleri; montajı yapılacak beyaz eşya, klima ve ankastre eşyalarınızın türüne, iç ve dış ünite sayılarına, mekanda yapılacak işçilik uygulamalarına, ekstra talep ve beklentilerinize göre belirlenmektedir. General Electric montaj ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Servis Talep Edin

General Electric Yetkili Servisleri 1
Telefon 444 11 56
Servis Çağır
Servis Çağır +90 (212) 440 43 00