Serviste Mükemmellik! General Electric Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

General Electric Bulaşık Makinesi Servisi – İşi Uzmanına Bırakın!

Deneyimli Ekipler ve Yüksek Standartlar Bulaşık Makinelerinizin Ömrünü Uzatır!

Modern teknolojisi ve zarif tasarımıyla evlerin vazgeçilmezlerinden olan General Electric bulaşık makinesi, her elektronik eşyada olduğu gibi zamanla arızalanabilir, bakım isteyebilir, parça değişikliği gerekebilir. Bu bağlamda General Electric bulaşık makinesi servisi, bakım, onarım, montaj ve yedek parça gibi ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Ancak her General Electric bulaşık makinesi servisi yetkili değildir. Servis seçmeden önce hizmet alacağınız yerin General Electric yetkili bulaşık makinesi servisi olup olmadığından emin olun. Nasıl mı emin olacaksınız? Hizmet alacağınız firmanın General Electric yetkili servisi olup olmadığını anlamanın yollarını sizlerle paylaşacağız.

Yetkili Servis Seçerken Deneyim, Uzmanlık ve Kalite Arayın!

General Electric bulaşık makinesi servisi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus servis merkezinin yetkili servis belgelerine ve standartlarına sahip olmasıdır. Daha önce hizmet almadığınız bir servis merkeziyle görüşüyorsanız mutlaka belgelerini görmek isteyin. Bunun dışında dikkat etmeniz gerekenler;

Deneyim

General Electric bulaşık makinesi servisi seçerken firmanın sektörde ne kadar süredir servis hizmeti sağladığını araştırın. Yeni açılan ya da her geçen sene başka bir isimle kurulan kaçak servis firmalarından hizmet almayın. General Electric yetkili servisi olarak 5 senenin üzerinde sektör deneyimi olanları tercih edin.

Uzman Teknisyenler

General Electric bulaşık makinesi servis seçiminde bir diğer husus teknisyen kadrosudur. Deneyimsiz ve eğitimsiz teknisyenler bulaşık makinelerinize zarar verebilirler. Dolayısıyla teknisyen ekibin ne kadar deneyimli olduğunu sorun, gözlemleyin, içinize sinmeyen bir ekipten hizmet almayın.

Geniş Servis Ağı

General Electric bulaşık makinesi servisleri arasından seçim yapacaksanız mutlaka geniş servis ağı olanı tercih edin. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük kentlerde bulaşık makinesi servisi fazla olabilir ancak küçük illerde bu sayı daha azdır. Türkiye geneline ya da şehrinizin her semtine hizmet götüren General Electric yetkili bulaşık makinesi servisi tercih edin.

Güler Yüzlü Hizmet

Telefonlarınızı samimi bir şekilde açan, çalışırken somurtmayan ve sorularınıza yanıt veren ekiplerden hizmet alın. General Electric yetkili bulaşık makinesi servisleri seçiminizde anlayışlı ve müşteri ilişkileri güçlü olanları tercih edin.

Aynı Gün Servis

General Electric bulaşık makineniz gün içinde en çok kullandığınız cihazlardan olduğu için bozulduğunda hemen tamir edilmesini istemeniz çok normal. General Electric bulaşık makinesi onarım hizmetini aynı gün alabileceğiniz bir servis merkeziyle çalışırsanız memnun kalırsınız. Size günler ya da haftalar sonra servis randevusu veren bir firma ne kadar profesyoneldir siz düşünün…

Yerinde ve Hızlı Müdahale

General Electric bulaşık makinesi tamir, bakım ve montajda bulaşık makinenizin yerinde işlem görmesi büyük avantaj olacaktır. Servis merkezine giden ürünlerinizi yeniden kullanmak için tamir ve ulaşım süreçlerinin geçmesini beklemeniz gerekir. Dolayısıyla General Electric bulaşık makinesi servisi seçerken evinizde hizmet alabileceğiniz servisleri seçin.

Orijinal Yedek Parça

General electric bulaşık makinesi onarım ve bakım sırasında yedek parça değişimi gerekebilir. Orijinal olmayan yedek parça değişiminde bulaşık makinenizin çalışmaması ve maliyetli arızalar görülebilir. Dolayısıyla bulaşık makinesi servisi seçerken mutlaka orijinal yedek parça kullanan general electric bulaşık makinesi servisleri tercih edin.

General Electric Bulaşık Makinesi Servis Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

General Electric bulaşık makinesi servisi seçerken hemen herkes ilk olarak servis fiyatlarını inceler ya da sorar. Ancak önemli olan hususlar yukarıda bahsettiğimiz ve aldığınız hizmetten memnun kalıp kalmayacağınızı belirleyen en önemli hususlardır.

General Electric servis fiyatları neye göre belirleniyor? General Electric bulaşık makinesi servis fiyatları; servis ekiplerinin yapacağı inceleme sonucunda bulaşık makinenizdeki arızanın şiddetine ve türüne, arıza onarımının ne kadar sürede yapılacağına, orijinal yedek parça kullanılıp kullanılmayacağına, bulaşık makinesi için bakım ve montaj gibi farklı servis hizmetlerinin gerekli olup olmayacağına göre belirlenmektedir.

General Electric bulaşık makinesi servis ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle iletişime geçerek servis talebinizi oluşturabilir ve teknisyenlerimizin analizleriyle beraber servis maliyetini öğrenebilirsiniz.

General Electric yetkili bulaşık makinesi servis merkezi olarak 25 yıllık deneyimimiz, alanında uzman teknisyenlerimiz, geniş servis ağımızla İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veriyoruz. En iyi fiyat garantili, ekonomik ödeme seçenekli servis hizmetlerimizden yararlanın, işini uzmanına emanet edin…

[widget-130]

Yorum Yap

Servis Çağır
Servis Çağır +90 (212) 923 00 85