Serviste Mükemmellik! General Electric Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

General Electric Klima Yetkili Servisi - Aynı Gün Servis Hizmeti

Kaçak Servislerden Hizmet Almayın, Klimanızı Tehlikeye Atmayın!

General Electric klimalar, konforlu iklimlendirme sistemleri ve güçlü teknolojileriyle uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilmektedir. Ancak bazı durumlarda klima onarım ya da klima bakım servislerine ihtiyaç duyulabilir. Klimanın yeterince iyi ısıtıp soğutmaması, kötü koku yayması ya da çalışırken ses çıkarması durumunda mutlaka yetkili servis desteği gerekir.

General Electric klima servisi bahsettiğimiz sorunları kısa sürede çözebilecek ve ulaşılması gereken ilk noktadır. Sektörde yetkisi olmadığı halde klima servis hizmeti veren onlarca kaçak firma olduğu için General Electric klima servisi seçerken belli hususlar göz önünde bulundurulmalıdır. Bunlar nedir? Gelin, birlikte bakalım.

General Electric Yetkili Klima Servisi Sizi Korur!

General Electric klima servisi seçerken dikkat edileceklerden bahsetmeden önce neden klima bakım ve onarımını yetkili servisinize yaptırmalısınız, birkaç cümleyle bu konuya değinelim. General Electric yetkili klima servisi tercih ettiğinizde kaliteli ve güvenilir hizmet almanın yanında klimanızı büyük arızalardan korumuş olursunuz, yüksek performans elde edersiniz. Ayrıca klimanızın ömrünü uzatırsınız, Enerji sarfiyatını azaltarak bütçenizi korursunuz.

General Electric yetkili klima servisi güvencesiyle yaptırdığınız bakım ve onarım sonucunda enerji tasarrufu yüksek, olması gerektiği gibi çalışan klimalarınızı uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanırsınız.

General Electric Yetkili Olmayan Servisler Klimanızı Bozar!

General Electric yetkili klima servisi dışında merdiven altı ya da kaçak firmalara yaptırdığınızda ise amatör ve garantisiz bir hizmet alacağınız için klimanızda daha büyük arızalar meydana gelebilir, klimanızın ömrü kısalır, performansı ve verimi düşer. Ayrıca can ve mal güvenliğiniz tehlikede olur.

Sağlıklı bir klima kullanımı yapamayacağınız gibi General Electric klima garantinizi de kaybedebilirsiniz. Bu nedenle General Electric klima servis hizmetlerini yetkili servis olmayan firmalardan almamalısınız.

Deneyim ve Referanslarını Sorgulayın

General Electric klima servisi seçerken dikkat etmeniz gereken diğer husus servis merkezinin referanslarıdır. Kişisel ve kurumsal referansları geniş olan, büyük firmalara hizmet vermiş klima servis merkezleri sizleri de memnun edecektir. Ancak bu referansların gerçek olup olmadığını teyit etmeyi unutmayın.

Teknik Kadronun Uzmanlığından Emin Olun

General Electric klima servis seçiminde teknisyen ekibin bakım, onarım ve montaj tecrübesini öğrenin. Deneyimsiz klima teknisyenleri klimanızda daha büyük arızalara neden olabilirler. Teknisyenlerinizi çalışmaları sırasında inceleyin ve klimalara nasıl müdahale ettiklerini görün.

Geniş Araç Filosu ve Servis Ağı Olanları Seçin

İyi bir klima yetkili servisinin araç filosu geniştir ve her yere ulaşabilir. General Electric klima servisleri arasından seçim yaparken bu hususa dikkat edin. Şehrinizin her noktasına ulaşabilecek profesyonellikte ve donanımda servis merkezi tercih edin.

Hızlı Hizmet Vereni Seçin

Yaz ve kış aylarının olmazsa olmazı klimalarınızı kesintisiz kullanmak için aynı gün servis hizmeti veren General Electric klima servisi tercih edin. Günler ya da haftalar sonra alacağınız hizmet bir işe yaramaz, size en geç 24 saat içinde hizmet verebilecek olanları seçin.

Orijinal Yedek Parça Garantisi Verenleri Tercih Edin

General electric klima onarım ve bakım sırasında yedek parça değişimi gerekebilir. Orijinal olmayan yedek parça değişiminde klimanızın çalışmaması söz konusu olabilir. Dolayısıyla klima servisi seçerken mutlaka orijinal yedek parça kullanan General Electric klima servisleri tercih edin.

Telefonlarınızı Açan Servisleri Seçin

General Electric klima servisi seçiminde son olarak her zaman ulaşabileceğiniz servisleri tercih edin. Size zaman ayırabilecek, sorularınızı yanıtlayacak ve çağrı merkezi desteği sunacak klima servislerini seçin.

General Electric Klima Bakımında Önerilen Servisleri Seçin!

Düzenli klima bakımlarının sağlığınızı koruduğunu unutmayın. General Electric klima bakım servisi ile periyodik klima bakımlarınızı yaptırın, filtrelerinin, panellerinin, dış ünitelerinin temizlenmesini sağlayın. Böylece daha verimli klima kullanımı yaşayın, kötü koku ya da bakterilerle karşılaşmayın.

Klima bakımı yaptırmadığınızda baş ağrısı, sırt ve eklem ağrıları, mikrobik hastalıklarla karşılaşabilirsiniz, unutmayın.

General Electric Klima Montajında Yetkili Olmayanlara Güvenmeyin!

Klimanızı yeni satın aldıysanız ve satın aldığınız firma montaj hizmeti vermiyorsa General Electric klima montaj hizmeti veren yetkili servislere ulaşın. Klimanızın yanlış yere montajı yapılırsa elektrik sarfiyatınızın artacağını, doğru ısıtma ve soğutma performansı alamayacağınızı, arızaların daha hızlı oluşacağını unutmayın.

General Electric klima montajı servisleriyle hem bütçenizi koruyun hem de klimanızı uzun yıllar kullanın.

General Electric Klima Servis Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

General Electric klima servis fiyatları; servis ekiplerinin yapacağı inceleme sonucunda klimanızdaki arızanın şiddetine ve türüne, kaç adet klima ve dış ünitenin tamir edileceğine, arıza onarımının ne kadar sürede yapılacağına, orijinal yedek parça kullanılıp kullanılmayacağına, klima için bakım ve montaj gibi farklı servis hizmetlerinin gerekli olup olmayacağına göre belirlenmektedir.

General Electric klima servis ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle iletişime geçerek servis talebinizi oluşturabilir ve teknisyenlerimizin analizleriyle beraber servis maliyetini öğrenebilirsiniz.

General Electric yetkili klima servis merkezi olarak 25 yıllık deneyimimiz, alanında uzman teknisyenlerimiz, geniş servis ağımızla İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veriyoruz. En iyi fiyat garantili, ekonomik ödeme seçenekli servis hizmetlerimizden yararlanın, işini uzmanına emanet edin…

[widget-131]

Benzer Yazılar

Bu yazıya benzer içerik bulunamadı.

Yorum Yap

Servis Çağır
Servis Çağır +90 (212) 923 00 85